Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
comfort
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wieliczka -> okolice
Offline
#
870
15.07.2009, 20:25
Nie chce byc złym prorokiem ale chyba JOP załatwił nam puchary w tym roku
comfort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do comfort
Znajdź inne posty napisane przez comfort