Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
859
15.07.2009, 20:21
kamilo100
napisał(a):
Spokojnie wisła jeszcze odrobi straty.. nie z takich opresji wychodziła..
Ale wkurzała mnie ich ta pewność siebie... :/
Pewny to ty byłeś przed meczem chyba więcej odnich
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet