Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 15.07.2009, 20:21
kamilo100 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie wisła jeszcze odrobi straty.. nie z takich opresji wychodziła..
Ale wkurzała mnie ich ta pewność siebie... :/
Pewny to ty byłeś przed meczem chyba więcej odnich