Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14295
Stary 15.07.2009, 20:15
Ja się zapytam gdzie ci optymiści
O co ja beczałem przecież zakontraktowaliśmy Gargułe Krima Jopa

i co i jajco . Szkoda że tak dwie strony zjechaliście gościa który pisał że bez napastnika ani rusz
Odpowiedz cytując