Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
14295
15.07.2009, 20:15
Ja się zapytam gdzie ci optymiści
O co ja beczałem przecież zakontraktowaliśmy Gargułe Krima Jopa
i co i jajco . Szkoda że tak dwie strony zjechaliście gościa który pisał że bez napastnika ani rusz
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet