Joaquin napisał(a):

Problem z kompem. Kupiłem ostatnio lapa, sformatowałem go i nie mam sterowników. Największy problem polega na tym, że na stronie producenta (dell) znalazłem te sterowniki i ściągnąłem plik podejrzany o sterownik.
Tylko są dwa ale: jest podejrzanie mały (pare kb) i nie mam go czym otworzyć (plik się nazywa: DellDriverDownloadManager typ pliku Application Manifest).
Jak to to otworzyć/zainstalować inne sterowniki
|
Support.dell.com
Wybierz model swojego laptopa i w video znajdź sterowniki do karty graficznej. POP kliknięciu wyskoczy Ci okienko, czy chcesz użyć delldriverdownloadmanager, czy ściągnąć za pomocą przeglądarki internetowej - wybierz drugie i po jakimś czasie będziesz miał sterowniki.
Jakbyś miał problem, to napisz co to za laptok i jaka karta graficzna w nim siedzi.