For_FuN_ napisał(a):

P.S - Niepewny Jop ;D...dobry zart. Widac, ze mamy do czynienia z "ekspertem", ktory ciekawe ile spotkan Mariusza ogladal w poprzednim i tym roku (nie mowie juz o latach wczesniejszych)?
|
Niepewny formy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
W poprzednim sezonie nie było za wiele okazji oglądać Jopa w akcji bo grał niewiele. Ja osobiście nigdy nie wystawiłbym w pierwszym składzie gracza który na wiosnę zagrał raptem 3 spotkania. Mimo że nie opuścił okresu przygotowawczego to jego dyspozycja stoi pod dużym znakiem zapytania. Do tego nie wiadomo jak wyglądałaby jego komunikacja z innymi obrońcami, bo przecież nigdy z żadnym z nich nie grał.
Z pozdrowieniami dla prawdziwego eksperta piłki
