|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#760

15.07.2009, 10:08
|
Tematy połączone, proszę o niezakładanie nowych. Tutaj dyskutujemy o meczach Wisły w europejskich pucharach, a temat ma większą żywotność niż pojedyncze meczowe. Tak było rok temu, tak będzie też w tym (chyba, że ktoś postanowi inaczej ).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|