Wyświetl pojedynczy post
mirek78
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Chicago

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 15.07.2009, 09:14
Witam , transmisja na SOPIE bedzie wlaczona od godziny 19:15 .

Milego ogladania i do boju WISELKO.

Mirek

Wisla Krakow , Chicago Fire i Stal Stalowa Wola to druzyny ktorym Kibicuje.
Odpowiedz cytując