Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mirek78
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Chicago
Offline
#
1438
15.07.2009, 09:14
Witam , transmisja na SOPIE bedzie wlaczona od godziny 19:15 .
Milego ogladania i do boju WISELKO.
Mirek
Wisla Krakow , Chicago Fire i Stal Stalowa Wola to druzyny ktorym Kibicuje.
mirek78
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mirek78
Znajdź inne posty napisane przez mirek78