|
Borek dzisiaj w Wydarzeniach mowil o Levadii takim tonem, jakby chcial pokazac ze trzeba sie ich obawiac.
Wiadomo, nie wolno lekceważyć przeciwnika (juz zygam ta kwestia) jednak jutro Wisła bedzie zdecydowanie kontrolowac gre, czestno nawet osmieszajac przeciwnika, na moje oko jest to pewne.
Nie ma sie czego bac, wygrana kilkoma bramkami, inazcej tego nie widze.
|