Cytat:
NIE- nie mamy prawego obrońcy w kadrze
NIE- nie znaleźliśmy następcy Baszczyńskiego
NIE- nie znaleźliśmy zastępcy dla kontuzjowanego Singlara
|
To właściwie wszystko jedno i to samo, bo szukamy jednego prawego obrońcy.
Cytat:
|
TAK- pozyskaliśmy trzech nowych piłkarzy
|
Gargułę podpisaliśmy ponad pół roku temu.
Cytat:
|
TAK- okienko otworzyło się dopiero dwa tygodnie temu
|
Aż 2 tygodnie temu. Ja nie wiem na co my czekamy z tymi transferami? Rozumiem, że może być jakaś perełka typu Marcelo któremu kontrakt kończy się 31 sierpnia, jednak Marcelo przychodził do nas jako uzupełnienie składu, czyli trzeci obrońca. Na chwilę obecną nie mamy Żadnego prawego obrońcy nadającego się do grania, a także (pomijając Niedzielana) 2 zdolnych to gry napastników (Brożek i Ćwielong) El. LM natomiast już są za pasem.
Cytat:
|
TAK- wszyscy piłkarze w formie będą realnymi wzmocnieniami kadry
|
Czas pokaże.
Cytat:
|
TAK- dotychczasowe posunięcia transferowe są dobre
|
Znów się powtarzasz
Cytat:
|
TAK- na jesieni liczymy na 17 spotkań w ekstraklasie i 12 w europejskich pucharach i grę co trzy dni
|
12 spotkań w europejskich pucharach to będziemy mieć w NAJLEPSZYM przypadku.
Cytat:
|
NIE- nie mamy wiedzy wystarczającej by oskarżać kogokolwiek w klubie o nieudolne działanie
|
Sprawa Nurković'a to niby co jest? Jak się gościa zaprosiło na testy, to chyba powinno się wiedzieć jakiego kontraktu wymaga, natomiast to co zrobiliśmy to więcej niż nieudolność.
Cytat:
TAK- nasza kadra była w zeszłym sezonie zbyt szczupła
TAK- przed tym sezonem jest jeszcze szczuplejsza
|
Z pierwszej drużyny odszedł Baszczyński z Zieńczukiem, przyszedł natomiast Kirm i Jop (pomijając na razie Gargułę).
-2+2=0