Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
14272
14.07.2009, 20:37
jak się coś komuś nie podoba to zawsze maże zmienić klub któremu kibicuje na przykład uwielbiany przez niektórych lech lub wpłacić na konto Wisły 10mlm € w tytule przelewu wpisać nazwisko piłkarza i napewno go kupią
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755