UW&I napisał(a):

|
Rozumiem że auto nic ci nie pali i jeździsz za friko? Podejrzewam że koszt paliwa na te 10 meczy o których piszesz będzie większy niż 200 złotych. Może tylko mi się wydaje...
|
Ale to głównie chodzi o to, że nie każdy ma po drodze, by jechać pociągiem i musi własnym transportem.