Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2066
Stary 14.07.2009, 20:27
UW&I napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że auto nic ci nie pali i jeździsz za friko? Podejrzewam że koszt paliwa na te 10 meczy o których piszesz będzie większy niż 200 złotych. Może tylko mi się wydaje...
Ale to głównie chodzi o to, że nie każdy ma po drodze, by jechać pociągiem i musi własnym transportem.
Odpowiedz cytując