wolfy napisał(a):

|
Kirma, Jopa i Gargułę kolega przeoczył? Fakt, mogli się trochę zagubić w morzu spekulacji, ale mimo wszystko wypada mieć choćby drobne pojęcie o czym się pisze...
|
Tak...Gargułę skaperowali w lutym(bo przeciez nie kupili!!!) i tyle wiemy o jego formie. Jopa skaperowali na ostyatnia chwile--nie grał zbyt wiele ostatnio i o tym masz pewnie pojęcie. A Kirm wygłada na ciekawego lewego pomocnika. Zgubiłeś cos transfery prawych obroncow, napadziora i ...bramkarza. Znawco.
Wiśle kibicuje od 1991 roku. Jeżdze od 97 . I takich super "polityków transferowych" jacy są teraz w klubie nie widziałem od wieleu sezonów. Kupowanie bramkarza trwa 2gi sezon, negocjajcje ciagna sie mscam i(ŁĄCZNIE Z SOBOLEM!), na testy przyjezdza co drugi dzien KTOŚ tylko nie do0jeżdza, albo nie nadaje sie w ogóle na przyjazd. Oh przepraszam...Zdarzaja sie nieźli piłkarze, tylko że nas zawsze jakoś nie stać!To może zrobiliby "przegląd młodych talentów", a zwykle transfery (takie rzeczywiscie WYPRACOWANE I PRZEMYŚLANE) zdarzałaby sie conajmniej raz na sezon? Wtedy nasz trener wiedziałby może conajmniej 2 tygodnie przed początkiem soeznu kim ma grać!
Jest zwykłe mydlenie oczu od kilku seoznów i tyle. Gdyby wzmacniali druzynę jak trzeba to gralibyśmy co sezon o cos w pucharach.I zarabiali na tym niezła bułę , tak żeby nie slyszec wciąż ile to nasz biedny własciciel dokłada do interesu.
I na koniec---OBY nie nastąpiła jedna czy dwie kontuzje albo kilka kartek. Bo będziemy grać Łobo w obronie, Małym w ataku a w poomocy wybiegnie ktos kto bedzie akurat zdolny.