wolfy napisał(a):

Mylisz dwie rzeczy - naszą politykę transferową z tym, co o niej piszą w gazetach i na rozmaitych portalach. Skąd pewność, że w klubie nie planuje się już zakupu prawego obrońcy i bramkarza? Naprawdę uważasz, że jest się czym ekscytować? Mało miałeś bzdur choćby w tym jednym okienku, żeby wyciągać daleko idące wnioski z jakiś wątpliwej jakości wynurzeniach?
"Sytuacja jest dynamiczna"? Jak diabli, szczególnie dla kogoś, kto nic nie wie, a musi notkę napisać...
|
Obawiam się, że to raczej Ty znów mylisz swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie ufam rzetelności Rava i całego TWSD. Dlatego wiem, że gdy piszą o nagłych zwrotach, podają konkretne nazwiska, mówią o uzgodnionych już kontraktach, zmienianych planach i koncepcjach - to piszą prawdę, a nie „bzdury”. Rav nigdy nic nie wymyślał na szkodę Wisły lub jej kibiców.
Ergo - ciągłe zwroty w polityce Wisły nie są tylko wymysłem mediów. Dla Ciebie Rav może być niewiarygodnym kłamcą. Dla mnie nim nie jest.
Dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"