Cytat:
|
Skoro z was "Juniory" tacy optymiści to może któryś napisze dlaczego czekamy na te transfery?
|
Proste, trafimy na Olimpiakos, to nikogo nie kupimy, bo i tak przegramy, trafimy na kogoś innego, to i tak nikogo nie kupimy, bo takim składem jaki mamy, mamy spore szanse
Tak pół żartem.