Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14267
Stary 14.07.2009, 19:48
Cytat:
Skoro z was "Juniory" tacy optymiści to może któryś napisze dlaczego czekamy na te transfery?
Proste, trafimy na Olimpiakos, to nikogo nie kupimy, bo i tak przegramy, trafimy na kogoś innego, to i tak nikogo nie kupimy, bo takim składem jaki mamy, mamy spore szanse

Tak pół żartem.
Odpowiedz cytując