*KoTeK* napisał(a):

|
Niezłe jaja z tymi biletami... " Pan może sobie jechać samochodem,ale za pociąg i tak zapłacić trzeba". Jeśli tak sprawa będzie wyglądała i w lidze to będzie Nas tam garstka..ja i parę innych osób odeszliśmy dziś z kwitkiem.
|
ponad 2 tys to nie taka garstka