Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
14260
14.07.2009, 18:08
Pan Jotka
napisał(a):
Codziennie otwieram ta storne i ten temat.I czekam az mym oczom sie ukaże cokowliek o PIŁKARZU KUPIONYM.Niestety..Płonne me nadzieje , bo jak widać dyskusja toczy sie o tych co by mogli dojechać, albo takich co maja dojechac wg...jak zawsze pewnego źródła. Żadnego transferu NIE BĘDZIE i przestańcie bić piane . Zastanowiłbym sie raczej dlaczego jest...jak jest w istocie. A jest kicha bo nie mamy prawego obrońcy, ani zmiennika dla Pawła Brożka, który moze nie byc w najwyzszej formie w nowym sezonie. Bramkarz to juz w ogóle żałosny temat i nie bede go poruszał...Bo zeby klub będący MP nnie potrafil miec 2óch, CO NAJMNIEJ RÓWNORZĘDNYCH BRAMKARZY!
?!
!
Oczywiscie zaraz si posypie na mnie krytyka itd, ale moze lepiej pomyślcie o czym będziecie dyskutować jak złapie kontuzje Pawełek, czy też nie będzie mógł grać za kartki Brożek....
Kirma, Jopa i Gargułę kolega przeoczył? Fakt, mogli się trochę zagubić w morzu spekulacji, ale mimo wszystko wypada mieć choćby drobne pojęcie o czym się pisze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy