Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 14.07.2009, 18:03
Markus napisał(a):Wyświetl post
Przekonać ludzi, by uwierzyli, że polityka sportowo-finansowa Wisły jest profesjonalna? Godna jedynie pochwał?
Nie. Nie jest też tak zła, jak chciałbyś ją widzieć. Jest adekwatna do posiadanych przez nas środków finansowych. Pisanie o skautingu i bazie treningowej nic nie kosztuje, szkoda, że one same już tak.
Czy te pieniądze by się zwróciły?
Być może.

Ale to bez znaczenia, ponieważ nie ma chętnego na taką inwestycję.

Jak widzisz - mimo to Wisła nie wykoleiła się. Wręcz przeciwnie.

Na przyszłość daruj sobie udowadnianie, że masz naprzeciwko siebie zaślepionych obrońców zarządu. To, że ty przeginasz ostro w jedną stronę nie oznacza, że reszta robi to samo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!