Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
2050
14.07.2009, 18:01
Niezłe jaja z tymi biletami... " Pan może sobie jechać samochodem,ale za pociąg i tak zapłacić trzeba". Jeśli tak sprawa będzie wyglądała i w lidze to będzie Nas tam garstka..ja i parę innych osób odeszliśmy dziś z kwitkiem.
*KoTeK*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *KoTeK*
Znajdź inne posty napisane przez *KoTeK*