Rumuni i Arka chcą Varge.Myśle że jak najszybciej trzeba sie go pozbyc bo pewnie znowu złapie kontuzje(dziwne że łapie je tylko jak jest w Polsce) i tyle bedzie z niego pożytku.Jak pamietam to on w wywiadach zawsze chciał odejśc.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...8621&_ticrsn=5