Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14250
Stary 14.07.2009, 16:08
Rumuni i Arka chcą Varge.Myśle że jak najszybciej trzeba sie go pozbyc bo pewnie znowu złapie kontuzje(dziwne że łapie je tylko jak jest w Polsce) i tyle bedzie z niego pożytku.Jak pamietam to on w wywiadach zawsze chciał odejśc.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...8621&_ticrsn=5
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.07.2009 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując