Konrad. napisał(a):
|
Np. posty wyzywające Bednarza, to już idą chyba w setki. A przecież jest w klubie dwa lata, i dwa razy zdobyliśmy tytuły mistrzowskie...
|
Posuniecia Bednarza dziela sie na te dobre i te niedobre. Osobiscie twierdze, ze jego bilans na ta chwile wychodzi na minus (nie liczac Garguly, Kirma i byc moze kolejnych).
Co oczywiste, zycze mu aby juz w tym okienku wyszedl na plus. Jednak stawianie sprawy w ten sposob, ze "jest w klubie dwa lata, i dwa razy zdobyliśmy tytuły mistrzowskie", to zbytnie uproszczenie i niezbyt wlasciwa ocena jego pracy, bowiem warto sobie zadac pytanie jacy pilkarze mieli najwiekszy wklad w te sukcesy. A byli to w zdecydowanej wiekszosci pilkarze sprowadzani przez jego poprzednikow.
Bardziej wypadaloby tu chyba uwypuklic role trenera w drodze po mistrzostwa, choc z drugiej strony Bednarz od dawna chwali sie, ze jego najlepszym transferem jest wlasnie Skorza i jesli od tej strony bys to przedstawil, to tak z przymrozeniem oka, przyznalbym ci racje
