|
Jeden z bardziej bzdurnych tematów od kiedy jestem ma TWSD. A już teksty o banowaniu cz o "wyp..." tych cytowanych jest równo poj... Nie krytykujmy, chwalmy tylko i wyłącznie itp. Żenada. A poza tym piłka i w szczególności Wisła to emocje i na pewno część tych postów wynikła z "nerwów" i obaw o końcowy wynik na mecie sezonu.
Konrad wstaw swoje posty jak wieszczyłeś majstra po np. 1:4 z Lechem albo wtopach pod koniec jesieni.
Czekam cierpliwie.
Pozdrawiam
|