|
Wiary w narodzie szczególnie wiele nie ma. Niemniej czemu od razu wszyscy odczytują ten temat jakby mił on na elu tyko i wyłącznie ośmieszenie kogoś?A tak poza tym,już na marginesie. Mało kto potrafi patrzyć na pewne rzeczy obiektywnie nie popadając w skrajność.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|