wolfy napisał(a):

To "tylko" forum jest wizytówką kibiców Wisły, a nie publiczną spluwaczką w której mogą sobie ulżyć wszelkiej maści frustraci. Jest też owocem ciężkiej pracy wielu ludzi.
Może więc lepiej, żebyś sam się zastanowił?
|
przepraszam bardzo nad czym mam się zastanowić

może raczej to Konrad i inni którzy dostają orgazmu czytając wypowiedzi osób z którymi się nie zgadzają i którzy
deczko się pomylili ze swoimi przewidywaniami odnośnie sytuacji w ubiegłym sezonie powinni się nad czymś zastanowić
a przede wszystkim powinieneś pan przeczytać sobie I część posta artiego...
ps. rozumiem że ci którzy widzą w jasnych barwach przyszłość Wisły i którym podoba się np. fakt że klub w obecnej chwili nie ma żadnego prawego obrońcy to ci którzy nie są frustratami
ci którzy (jak ja) sądzą że to delikatnie rzecz ujmując nieodpowiedzialność to frustraci
jeśli tak to daj mi acan bana
nikt ci nie zmąci dobrego samopoczucia