No bo taka jets prawda. Po co na tym forum tacy narzekacze? Tylko ludzi wkrzaja. Na dodatek podajac sie z akibicow Wisły i ciagle na nia psioczac wystawiaja laurke Nam wszyskim. To kibic Wisły powinien na nia narzekac, pluc na RN, Bednarza, Łobo. Powinien swoje teorie przedstawac jak to nie mamy szans na mistrza. A pozniej ten sam kibic pisze po 2 bramkach Łobo w Gdansku ze go kocha, ze go przeprasza za wszystko ze Wisła jest super bo zdobyła mistrza ze Bednarz rusyzł dupe bo sciagnał Kirma a RN jest super bo wyłozyła 500 tys E na transfer, a za 5 dni znowu jedzie na RN i Bednarza bo nie ma juz głosnych transferow. To to sa normalni ludzie czy jacys chorzy, zakompleksieni. Nie wiem czy to dorosłe osoby pisza cyz moz ejakies dizeci neo ale to jest porazka wyczytywac jaka to Wisła jest zła na JEJ FORUM!!
PS A to co pogrubiłes to było poł zartem poł serio
