Konrad - brawo - dzięki Twojemu tematowi matołki (nie mówię tu o wszystkich oczywiście) będą miały nowe miejsce do obrażania innych i pisania co im w pustej głowie chlupocze. Gratulacje
Za półtorej doby rusza nowy sezon więc może dość tych wspominków
wolfy - chyba upominasz niewłaściwe osoby - jak to wytłuszczone poniżej uważasz za akceptowalne to sorry. Stop rozemocjonowanym dzieciom.
Modzi banujmy
takie osoby bo na tym forum sa tak potrzebne jak gowno na srodku pokoju (dobre nie? teraz wymysliłem

). Prosze banujcie ich bo sprawa wyglada tak ze jak Wisła zajełaby z 3 seozny pod rzad 10 miejsce w lidze to CI ludzie tu nie beda zagladac bo juz nie bedizmey Mistrzami. Forum NIE dla kibicow sukcesu!!!