Temat
:
Do poczytania...
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
27
14.07.2009, 10:11
emjot
napisał(a):
ja bym ich łamał kołem, palił żywcem i kastrował
niech nie zanieczyszczają świata swoim pesymizmem
co do
odpowiedzialności za słowo
a co to badania naukowe, diagnoza lekarska czy może dyplomatyczne negocjacje że należy ważyć każde słowo
czy to tylko forum
zastanówcie się piszecie bo strach się bać
To "tylko" forum jest wizytówką kibiców Wisły, a nie publiczną spluwaczką w której mogą sobie ulżyć wszelkiej maści frustraci. Jest też owocem ciężkiej pracy wielu ludzi.
Może więc lepiej, żebyś sam się zastanowił?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.07.2009 o godz. 10:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy