Jaroo1 napisał(a):

|
A ja mysle ze takich ludiz powinno sie banowac.
|
ja bym ich łamał kołem, palił żywcem i kastrował
niech nie zanieczyszczają świata swoim pesymizmem
co do
odpowiedzialności za słowo
a co to badania naukowe, diagnoza lekarska czy może dyplomatyczne negocjacje że należy ważyć każde słowo
czy to tylko forum

zastanówcie się piszecie bo strach się bać