Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.07.2009, 10:03. Konkurs o Wiśle edycja 6
Witam i zapraszam do kolejnej edycji konkursu w którym typujemy skład Wisły Kraków.

W tej rundzie będzie więcej punktów do zdobycia bo dochodzą nam mecze w europejskich pucharach Puchar Polski, Puchar Ekstraklasy, Superpuchar Polski i oczywiście mecze ligowe.



Zapraszam do zabawy.
Nie długo przypomnę regulamin jak byłyby jakieś nie jasności.


Skrzynka wyczyszczona więc jak co pisać.
Wszelkie sugestie i zapytania kierować na priv.

-----------------------------------------------------------------------------------
Co typujemy:
-Skład
-Zmiany
-Strzelców bramek
-Wynik

Parę uzupełnień
Typowanie składu od 8 do 10 zawodników po 1 punkcie + 1 gratis
Wytypowanie całej 11 to 11 punktów + 2 gratis.
Wytypowanie zmiennika 1 punkt ( za każdego)
Wytypowanie strzelca bramki 1 punkt za każdego
Dokładny wynik 3 punkty
Wytypowanie zwycięscy 1 punkt.



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA ZMIANA W REGULAMINIE !!

OD NASTĘPNEJ KOLEJKI TYPY ODDAJEMY DO GODZINY 23:59 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO MECZ.
CZYLI JEŻELI GRAMY W NIEDZIELĘ TYPY ODDAJEMY DO SOBOTY DO GODZINY 23:59.


OD NASTĘPNEJ KOLEJKI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ EDYTOWANIA SKŁADU ( wymiany zawodnika, itp ) TAKŻE DO GODZINY 23:59.

NIE OBOWIĄZUJE ZASADA 18 MECZOWEJ. !!

Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.09.2009 o godz. 11:28.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.