|
Witam i zapraszam do kolejnej edycji konkursu w którym typujemy skład Wisły Kraków.
W tej rundzie będzie więcej punktów do zdobycia bo dochodzą nam mecze w europejskich pucharach Puchar Polski, Puchar Ekstraklasy, Superpuchar Polski i oczywiście mecze ligowe.
Zapraszam do zabawy.
Nie długo przypomnę regulamin jak byłyby jakieś nie jasności.
Skrzynka wyczyszczona więc jak co pisać.
Wszelkie sugestie i zapytania kierować na priv.
-----------------------------------------------------------------------------------
Co typujemy:
-Skład
-Zmiany
-Strzelców bramek
-Wynik
Parę uzupełnień
Typowanie składu od 8 do 10 zawodników po 1 punkcie + 1 gratis
Wytypowanie całej 11 to 11 punktów + 2 gratis.
Wytypowanie zmiennika 1 punkt ( za każdego)
Wytypowanie strzelca bramki 1 punkt za każdego
Dokładny wynik 3 punkty
Wytypowanie zwycięscy 1 punkt.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA ZMIANA W REGULAMINIE !!
OD NASTĘPNEJ KOLEJKI TYPY ODDAJEMY DO GODZINY 23:59 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO MECZ.
CZYLI JEŻELI GRAMY W NIEDZIELĘ TYPY ODDAJEMY DO SOBOTY DO GODZINY 23:59.
OD NASTĘPNEJ KOLEJKI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ EDYTOWANIA SKŁADU ( wymiany zawodnika, itp ) TAKŻE DO GODZINY 23:59.
NIE OBOWIĄZUJE ZASADA 18 MECZOWEJ. !!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.09.2009 o godz. 11:28.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|