Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 14.07.2009, 09:31
po zamknięciu okienka transferowego można jeszcze skompilować smerfne hity z tematu "Gdybym był Bednarzem"... mam nadzieję że Jacek B. a.k.a. "je*any łysol z ległej który cały czas sie obija i zarzuca nas piłkarskim szrotem" nigdy nie trafi i nie bedzie czytał tego tematu. po pierwsze musiałby spędzać 24h dziennie na graniu w CM'a i oglądaniu filmików na YT, zagryzając to transfermarktem. Najlepsze jest to że wypowiadają sie na ten temat osoby znające procedury/zwyczaje/gry transferowe jedynie z gazet, gdzie pojawiają sie same sensacje, wielomilionowe przekręty, zrywanie rozmów w atmosferze skandalu i co najbardziej lubie "dziwne decyzje zarządu". Nikt (za wyjątkiem RN, JB i zawodników menedżerów) nie jest w stanie powiedzieć co sie tak na prawde dzieje z transferem... nie lubie tego tematu bo to magiel na poziomie FUCKTu i SE (IMO GW też ma w tym swój udział).\

P.S.
Co to za kibic, który nie wierzy do końca w zwyciestwo swojego zespołu...
Powód: tak na prawde
Ostatnio edytowane przez crate digger : 14.07.2009 o godz. 09:31.