|
W przeciwieństwie do Emjota ,mnie ten temat się bardzo podoba.
Wiem ,ze niektórzy nie chcieliby pamiętać tego co wcześniej pisali ,bo to nie jest dla nich wygodne.
Brakuje mi jednak cytatów z mojego ulubionego bajkopisarza Kota.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|