WISLAZWE napisał(a):

Witam , jeżeli Greogor07 zaakceptuje moją kandydaturę na przejęcie dowodzenia nad konkursem to jestem chętny.
Więcej informacji podam jak będę wiedział na czym stoję.
|
Gregor zrezygnował, więc jeśli chcesz to jesteś Prezesem konkursu, inaczej konkursu nie będzie. Tym bardziej, że nie ma czasu i trzeba jak najszybciej typować. A więc:
Wisła-Levadia 3-0
Pawełek-Piotr Brożek, Jop, Marcelo,Łobodziński, Małecki, Diaz, Sobolewski, Kirm, Paweł Brożek, Ćwielong
Zmiany: Jirsak, Burliga, Cantoro
Gole: Paweł Brożek, Małecki, Marcelo