Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14242
Stary 14.07.2009, 06:52
rav napisał(a):Wyświetl post
A przed sezonem pozbyto się trzech (tzn. zeszli z utrzymywania) - Beto, Dawidowski i wkrótce Niedzielan. Szkoda, że z dodaniem kogoś na tą pozycję czeka się na sprzedaż Pawła Brożka..
Czeka się nie na sprzedaż Brożka a raczej na awans już nawet nie do samej ligi mistrzów a wystarczy do 4 rundy el LM(co oznacza 6 kolejnych meczów w PU i duży zastrzyk gotówki)

Po piątkowym losowaniu już będziemy wiedzieć na czym mniej więcej stoimy bo duża różnica będzie czy trafimy na Salzburg czy może na : Georgi/Maribor, Hafnarfjordur/Aktobe, Ekranas/Baku, Ventspils, Inter/Sheriff.
Odpowiedz cytując