Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.07.2009, 00:06
Wiesz, w dzwony czasem trzeba bić, taki czas był 3 lata temu, kiedy wszystko naprawdę zaczynało wyglądać nieciekawie, i nie chodzi tylko o odległe miejsce w tabeli, ale o to co działo się wcześniej wokół, czyli sprzedaż najlepszych zawodników i co gorsze kompletnie nie było wiadomo co się dzieje z tymi pieniędzmi (i dalej niestety nie jest).

Przy czym, i tu zgadzam się w 100%, że nie można bić w te dzwony też zbyt często, bo nie dość, że to niepoważne, to i na dodatek dźwięk spowszednieje i nie będzie się dało zmobilizować ludzi, jak to będzie naprawdę (nie daj Boże) potrzebne.
Ostatnio edytowane przez masada : 14.07.2009 o godz. 00:09.