Konrad. napisał(a):

A teraz cytat z mojego ulubieńca Markusa. Na razie nie jest zbyt aktywny na forum (na jego nieszczęście udało się zdobyć kolejny tytuł), ale jeszcze tydzień dwa jak rozpocznie się okienko transferowe, będzie można poczytać jego apokaliptyczne wizje...
|
Na razie łagodnie, bo transfery jako takie, ale jednak są...
Markus napisał(a):

Można byłoby zatem zapytać, co takiego doniosłego stało się w klubie przez weekend, że sytuacja znów nagle zmieniła się o 180 stopni? Cupiał wstał lewą nogą z łóżka? Wilczek prawą?
Sytuacja, w której polityka transferowa klubu zmienia sie z godziny na godzinę, w której nic nie jest pewne, a trenerzy są zwodzeni i nie wiedzą, na czym naprawdę stoją, nadaje się do zabawnych anegdot, a nie profesjonalnego klubu sportowego.W takich warunkach trudno o budowanie czegoś trwałego i pozytywnego. A Wisła potrzebuje sukcesów, a nie porażek.
|