Wojtas napisał(a):

Skorza jest juz do tego przyzwyczajony.
Nie oszukujmy sie,zeby to wszytsko trzymalo sie kupy ,trnasfery powinny byc juz dawno czyli przed zgrupowaniem w Austrii.Potem juz tylko taktyka,zgranie,taktyka,zgranie.
Teraz pod presją czasu i widma mozliwego odpadniecia z Pucharow (w III rundzie ) widzimy jakies zawirowania z Brazem,Nurkoviciem ,itd.Mało to poważne,a Wisla to podobno profesjonalny klub .Zresztą tak jest co roku,wiec taki stan rzeczy zaczyna traktowac sie jako "normalny"
|
jeszcze jedno
mamy czterech na krzyż obrońców
i trzech napastników lub4 (Małecki) - w tym jednego kontuzjowanego nie wiadomo na jak długo, jednego ostatnio zamienionego na prawoskrzydłowego
i w tej bryndzy klub odpuszcza Niedzielana - jak sądzę tylko dlatego że zarabia za dużo
ciekawa koncepcja
jak się Ćwielong zepsuje lub Brożek zagrają Batko z Jeleniem czy Leszczak
