Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14238
Stary 13.07.2009, 23:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Skorza jest juz do tego przyzwyczajony.

Nie oszukujmy sie,zeby to wszytsko trzymalo sie kupy ,trnasfery powinny byc juz dawno czyli przed zgrupowaniem w Austrii.Potem juz tylko taktyka,zgranie,taktyka,zgranie.

Teraz pod presją czasu i widma mozliwego odpadniecia z Pucharow (w III rundzie ) widzimy jakies zawirowania z Brazem,Nurkoviciem ,itd.Mało to poważne,a Wisla to podobno profesjonalny klub .Zresztą tak jest co roku,wiec taki stan rzeczy zaczyna traktowac sie jako "normalny"
jeszcze jedno
mamy czterech na krzyż obrońców
i trzech napastników lub4 (Małecki) - w tym jednego kontuzjowanego nie wiadomo na jak długo, jednego ostatnio zamienionego na prawoskrzydłowego
i w tej bryndzy klub odpuszcza Niedzielana - jak sądzę tylko dlatego że zarabia za dużo
ciekawa koncepcja
jak się Ćwielong zepsuje lub Brożek zagrają Batko z Jeleniem czy Leszczak
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując