Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
3270
13.07.2009, 23:24
Bubak
napisał(a):
http://sport.onet.pl/1,16,11,5813099...?TEMAT=1268748
Sam niewiem czy wpisy w onetowskim temacie są bardziej śmieszne czy żałosne
Ale myślę że warto się pośmiać z takich tworów jak autor tematu nijaki BKS&TSW...
PS: Zauważcie jak gość pisze o Śląsku... Nazywa go ślonsk
Skąd się tacy ludzie biorą
Strach teraz w sierpniu na mecz jechać i trafić z takim na wymiane t shirta w barwach WKS-u .
W
Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi
bójek
.
Jesteśmy
Śląsk Wrocław
-
Nam należy się szacunek
!
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask