Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3270
Stary 13.07.2009, 23:24
Bubak napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/1,16,11,5813099...?TEMAT=1268748

Sam niewiem czy wpisy w onetowskim temacie są bardziej śmieszne czy żałosne Ale myślę że warto się pośmiać z takich tworów jak autor tematu nijaki BKS&TSW...

PS: Zauważcie jak gość pisze o Śląsku... Nazywa go ślonsk Skąd się tacy ludzie biorą
Strach teraz w sierpniu na mecz jechać i trafić z takim na wymiane t shirta w barwach WKS-u .

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując