Ja uwazam ze jakim ustawieniem bysmy nie wyszli na ten mecz to rozjedziemy Levadie. Chłopaki zagraja na maxa, z nowy super nabytkiem Kirmem

Nie mamy zepsołu jakichs starych dizadow ktorzy wszystko osiagneli i moga spoczac na laurach tylko zespoł młodizakow ktorzy chca byc najlepsi i obejzdzac kazdego ile sie da. Taki Cwielong, Małecki, Brozek, Kirm, Diaz oni nie spoczna, oni sa głodni sukcesu, a do tego Sobol ktory mimo wieku gra w kazdym meczu na 100%. Mysle ze jesli wyjdziemy 2 def. pomocnikami to tkatyka bedzie taka zeby obrona + tych 2 pomocnikow zatrzymywala ataki tej niby silnej ofensywy Levadii a my ich rozwlaimy skrzydłami. Kirm i Mały o kurcze az strach pomyslec co to sie bedzie dizało i tylkos kzoda ze meczu nie mozna obejrzec bo to bedzie 1 powazny sprawdzian z nowym nabytkiem. Ciekawe jak sie bedzie wspolpraca układała miedzy Kirmem a "stara" paczka

)