Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.07.2009, 22:44
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem dobry pomysł
po co?
żeby dzieciaki się jarały
i Ci których nie stać żeby pojechać na wyścig na Chorwacje itp. mogli sobie obejrzeć go w Polsce(napewno znajdzie się takich wielu bardzo wielu)
Czy ja wiem czy dobry pomysł... dobry bedzie dopoki Kubica bedzie jezdzil w F1, a jak przestanie to znów nieliczni beda sie tym sportem interesować, bo po co jak Polaka nie ma. A znaffcy idealnego wybicia z progu, swietnego ustawiania bolidu na deszcz beda sie pozniej madrzyc na temat idealnego ustawienia szczotki w Curlingu(chyba tak sie to pisze)

A co do drugiej czesci posta, obawiam sie ze to czy takie Grand Prix bedzie w Polsce czy tez nie, nie bedzie mialo znaczenia w ustalaniu cen biletów na wyscig, i bedzie ona porównywalna do cen biletów na Wegrzech czy w Niemczech.

Niestety to bedzie impreza FIA, i ona bedzie chciala najwiecej zarobić. Takze wiekszosci ludzi których nie stac na to zeby pojechac na Hungaroring nie bedzie tez stac na to zeby wejsc i tutaj w Polsce.

Szkoda ze przed Kubica nie pomysleli nad tym.
Ostatnio edytowane przez killzone : 13.07.2009 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując