Wyświetl pojedynczy post
qwertyq
Junior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Poznań, Katalonia ;]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 13.07.2009, 22:44
Co by nie mówić. Jirsak bardziej kreatywny od Diaza na pewno jest. Tu prostopadłe podanie tam coś, to jasne. Jednak Diaz więcej walczy, więcej biega, myślę, że to w pewnym stopniu przystosowanie się do rywala, który gra piłkę zapewne podobną do np Odry. Ja bym jednak dał zestawienie obrony jak kolega "Zieniu". Z Diazem na lewej i Pieta na prawej.
www.qwertyq.digart.pl
WISŁA PANY!