|
Co by nie mówić. Jirsak bardziej kreatywny od Diaza na pewno jest. Tu prostopadłe podanie tam coś, to jasne. Jednak Diaz więcej walczy, więcej biega, myślę, że to w pewnym stopniu przystosowanie się do rywala, który gra piłkę zapewne podobną do np Odry. Ja bym jednak dał zestawienie obrony jak kolega "Zieniu". Z Diazem na lewej i Pieta na prawej.
|