killzone napisał(a):

Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?
Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt?
|
tez się zastanawiam
Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach.
Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle

to wie jaka frajda była
o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować
bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec.