Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14237
Stary 13.07.2009, 22:33
emjot napisał(a):Wyświetl post
rozumiem z tego że klub postanowił sprawdzić, czy uda się dojść jak najdalej w pucharach i oczywiście walczyć o MP bez prawego obrońcy (w kontekście urazu Singlara trudno go liczyć)
z trójką środkowych
dwójką lewych (przy czym jeden z lewych tak naprawdę gra jako def. pom.)
podoba mi się ten eksperyment
nie wiem tylko czy podoba się on Skorży
ps. baj de łej co się stało z Carlinhosem który ponoć przeszedł badania ktoś go nam podebrał czy byłby "za drogi" w utrzymaniu



Skorza jest juz do tego przyzwyczajony.

Nie oszukujmy sie,zeby to wszytsko trzymalo sie kupy ,trnasfery powinny byc juz dawno czyli przed zgrupowaniem w Austrii.Potem juz tylko taktyka,zgranie,taktyka,zgranie.

Teraz pod presją czasu i widma mozliwego odpadniecia z Pucharow (w III rundzie ) widzimy jakies zawirowania z Brazem,Nurkoviciem ,itd.Mało to poważne,a Wisla to podobno profesjonalny klub .Zresztą tak jest co roku,wiec taki stan rzeczy zaczyna traktowac sie jako "normalny"
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.07.2009 o godz. 22:36.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując