lat to i może mieć i z 30, byleby był a czy ta klasa Baszcza taka nieosiągalna? nie oszukujmy się wybitnym grajkiem to on nigdy nie był, po prostu przyzwoity, zadziorny obrońca z lepszymi i gorszymi meczami.
dwóch Brożków w ataku już mieliśmy kilka razy, z dobrych kilka lat temu, nie przyjęło się to jak widać.
Burliga z Małym i Łobo raczej nie wygra na skrzydle, więc niech w obronie pogra, jeśli ma do tego predyspozycje. Może się wtedy Skorża doczeka polskiego Lahma
