Wyświetl pojedynczy post
justek
Junior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Köln

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14234
Stary 13.07.2009, 21:22
lat to i może mieć i z 30, byleby był a czy ta klasa Baszcza taka nieosiągalna? nie oszukujmy się wybitnym grajkiem to on nigdy nie był, po prostu przyzwoity, zadziorny obrońca z lepszymi i gorszymi meczami.

dwóch Brożków w ataku już mieliśmy kilka razy, z dobrych kilka lat temu, nie przyjęło się to jak widać.

Burliga z Małym i Łobo raczej nie wygra na skrzydle, więc niech w obronie pogra, jeśli ma do tego predyspozycje. Może się wtedy Skorża doczeka polskiego Lahma
Odpowiedz cytując