Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.07.2009, 21:01
a widzisz a jednak mam racje ale słuchaj wsiadajcie do pierwszego wagonu bo on szybciej jedzie to wczesniej bedziecie