Temat
:
Kto jedzie i którym pociągiem?
Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
10
13.07.2009, 21:01
a widzisz a jednak mam racje ale słuchaj wsiadajcie do pierwszego wagonu bo on szybciej jedzie to wczesniej bedziecie
wislastoki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislastoki
Znajdź inne posty napisane przez wislastoki