wislastoki napisał(a):

|
Zieniu a skąd masz pewnosc ze kawaler pojedzie z WiŚlakami? moze sie przypali na miejsce na stadionie itd a ja chce tylko podac przykład ww Gdańsku na stronce ten sam temat podjarka itd efekt? wpadł im Ruch z Żydzewem
|
Bo ja jode pierwszym, a pierwszy sie nigdzie nie zatrzymuje hahahaxD