Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.07.2009, 20:58
Zieniu a skąd masz pewnosc ze kawaler pojedzie z WiŚlakami? moze sie przypali na miejsce na stadionie itd a ja chce tylko podac przykład ww Gdańsku na stronce ten sam temat podjarka itd efekt? wpadł im Ruch z Żydzewem