Temat
:
Kto jedzie i którym pociągiem?
Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
8
13.07.2009, 20:58
Zieniu a skąd masz pewnosc ze kawaler pojedzie z WiŚlakami? moze sie przypali na miejsce na stadionie itd a ja chce tylko podac przykład ww Gdańsku na stronce ten sam temat podjarka itd efekt? wpadł im Ruch z Żydzewem
wislastoki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislastoki
Znajdź inne posty napisane przez wislastoki