wislastoki napisał(a):

|
chłopie otrząsnij sie !!!!! nietylko WIŚLACY śledza to forum na takie info czeka wiele fagasów ze śląskich klubów no chyba że chcesz stracic barwy itd to napisz na którym siedzeniu w ktorym wagonie bedziesz jechał pozdrTS
|
Nieno kolejny... stracić barwy w pociągu pełnym kibiców Wisły. Skąd tacy kosmici się biorą?