Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.07.2009, 20:54
chłopie otrząsnij sie !!!!! nietylko WIŚLACY śledza to forum na takie info czeka wiele fagasów ze śląskich klubów no chyba że chcesz stracic barwy itd to napisz na którym siedzeniu w ktorym wagonie bedziesz jechał pozdrTS