Temat
:
Kto jedzie i którym pociągiem?
Wyświetl pojedynczy post
wislastoki
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
3
13.07.2009, 20:54
chłopie otrząsnij sie !!!!! nietylko WIŚLACY śledza to forum na takie info czeka wiele fagasów ze śląskich klubów no chyba że chcesz stracic barwy itd to napisz na którym siedzeniu w ktorym wagonie bedziesz jechał pozdrTS
wislastoki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislastoki
Znajdź inne posty napisane przez wislastoki