Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 13.07.2009, 20:41
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Witam i pytam czy w FM 09 istnieje możliwość rozgrywania sparingów/meczy towarzyskich klubu z reprezentacją np Wisła - reprezentacja WKS(Wybrzeże Kości Słoniowej) ? a i gdzie moge ustawić by zawodnik nauczył sie ulubionego zagrania? bende bardzo wdzięczny za pomoc
Klub z repra to nie wiem ale ulubione zagrania byly chyba na interakcji z zawodnikiem
Odpowiedz cytując