Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe
Offline
#
1717
13.07.2009, 20:41
JOSE 841
napisał(a):
Witam i pytam czy w FM 09 istnieje możliwość rozgrywania sparingów/meczy towarzyskich klubu z reprezentacją np Wisła - reprezentacja WKS(Wybrzeże Kości Słoniowej)
? a i gdzie moge ustawić by zawodnik nauczył sie ulubionego zagrania
? bende bardzo wdzięczny za pomoc
Klub z repra to nie wiem ale ulubione zagrania byly chyba na interakcji z zawodnikiem
dymek_nhs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dymek_nhs
Znajdź inne posty napisane przez dymek_nhs