Wyświetl pojedynczy post
justek
Junior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Köln

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14231
Stary 13.07.2009, 20:34
w ME byl prawym pomocnikiem - zgoda, u Skorży jest testowany jako prawy, środkowy obrońca, bo tu jest deficyt i szuka się alternatywnych rozwiązań.

też mam ogromną nadzieje, że pojawi się grajek co najmniej takiej klasy jak Baszczu.
Odpowiedz cytując