Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
justek
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Köln
Offline
#
14231
13.07.2009, 20:34
w ME byl prawym pomocnikiem - zgoda, u Skorży jest testowany jako prawy, środkowy obrońca, bo tu jest deficyt i szuka się alternatywnych rozwiązań.
też mam ogromną nadzieje, że pojawi się grajek co najmniej takiej klasy jak Baszczu.
justek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do justek
Znajdź inne posty napisane przez justek