Ejdzbiol napisał(a):

|
Powiem tak: nie chcę żeby przychodził do nas Braz! Czemu? To proste! Jeśli będziemy mieć 4 środkowych obrońców w kadrze to oznacza, że przynajmniej jeden z nich odchodzi. Prawy obrońca jestem pewien, że przyjdzie, a Braz to TYLKO powtarzam TYLKO plotka!
|
Kto Ci powiedział, że to plotka? Wiesz więcej od nas? To może jeszcze się podziel z nami kim jest ten owiany tajemnicą prawy obrońca. Na dzień dzisiejszy nie można wierzyć w jakiekolwiek wiadomości transferowe. Jednego dnia piszę się że piłkarz kończy karierę, parę godzin później on podpisuje kontrakt.